Rikthehet Portokalli! Fillon sezoni e ri per 2018

Rikthehet Portokalli. Sezoni i ri i Portokalli-se fillon me date 4 mars 2014. Ndiqni videon më poshte

Këta janë filmat më të klikuar të 2017

Keta jane 4 filmat me te klikuar gjate vitit 2017 1 – IT 2 – WONDER WOMAN 3 – BEAUTY AND THE BEAST 4 – LOGAN

Cilët janë filmat më romantikë të të gjitha kohërave? Hidhini një sy kësaj liste

Këto janë disa nga filmat më romantikë të të gjitha kohërave. Ato janë një zgjedhje shumë e mirë për t’u parë jo vetëm gjatë ditëve të pushimeve të fundvitit, por edhe në çdo periudhë tjetër të vitit. 1) Casablanca (1942) Rick dhe Ilsa do ta kenë përherë Parisin, ndërsa ne do të kemi përherë këtë […]

Shqiperia së shpejti miqësore. Ja kush do te jete kundërshtari

Kombëtarja shqiptare ka gjetur skuadrën për miqësoren e vitit 2018 dhe për këtë meritë ka fitorja që Shqipëria arriti kundër Portugalisë në vitin 2014. Në takimin e sotëm në Teheran mes krerëve të të dy Federatave të Futbollit u arrit akordi parimor për zhvillimin e një ndeshje në një datë per t’u caktuar para Botërorit […]

SHBA i refuzon vizën, peshëngritësi shqiptar mbetet pa botëror

Tashmë mund të quhet zyrtare, se Daniel Godelli nuk do të jetë pjesë e botërorit të peshëngritjes, që do të zhvillohet në muajin nëntor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Daniel Godelli keshtu humb botërorin e peshëngritjes në SHBA pasi ambasada i refuzon vizën. E pakuptimt refuzimi i vizes nga ambasada Amerikane, rikujtojm se Godelli […]

Shqip

Ndeshja Turqi – Shqiperi Live Online

Shiko Ndeshjen Turqi vs. Shqiperi Live Online Shiko Ndeshjen Turqi – Shqiperi LIVE me koment ship Turqi vs. Shqiperi 13 Nentor LIVE Supersport dhe TVSH Ndeshjen e futbollit Turqi – Shqiperi me koment shqip mund ta shikoni ketu ne keto adresa interneti Turqi – Shqiperi Live Shiko Turqi vs. Shqiperi live ketu   Turqi – […]

Kampionati shqiptar Live

Shiko Kampionatin shqiptar Live Online Superliga shqiptare live, Kategoria e dyte Live. Ndeshjet e kampionatit shqiptar Live online. Skenderbeu, Partizani, Vllaznia, Tirana, Tuta, Kukesi, Laci, Luftetari, Lushnja, Shkumbini, Bylis, Dinamo, Elbasani, Kamza etj

Film i vjeter Ferma e Kafsheve (Animal Farm)

Filmi i vjeter i animuar Ferma e Kafshëve bazuar ne romanin e George Orwell (1949) Pasi kanë hequr qafe pronarin e tyre njerëzor, kafshët e fermës “Menër” janë duke shpresuar për një jetë të lirë dhe të bollshme. Por ndërsa një elitë e mençur mizore vjen në pushtet, kafshët e tjera e gjejnë veten në […]

Ndeshja Shqiperi – Izrael Live

Shiko ndeshjen Shqiperi – Izrael. Live me koment shqip. Albania vs- Israel Ketu mund te shikoni ndeshjen e Shqiperise kunder Izraelit ne internet falas live me koment shqip Ndeshja e futbollit Shqiperi vs. Izrael luhet me date 12 Nentor 2016. Ju mund ta shikoni ndeshjen Shqiperi Izrael online live ne keto adresa interenti: Lnket per […]