Kampionati shqiptar Live

Shiko Kampionatin shqiptar Live Online Superliga shqiptare live, Kategoria e dyte Live. Ndeshjet e kampionatit shqiptar Live online. Skenderbeu, Partizani, Vllaznia, Tirana, Tuta, Kukesi, Laci, Luftetari, Lushnja, Shkumbini, Bylis, Dinamo, Elbasani, Kamza etj

Film i vjeter Ferma e Kafsheve (Animal Farm)

Filmi i vjeter i animuar Ferma e Kafshëve bazuar ne romanin e George Orwell (1949) Pasi kanë hequr qafe pronarin e tyre njerëzor, kafshët e fermës “Menër” janë duke shpresuar për një jetë të lirë dhe të bollshme. Por ndërsa një elitë e mençur mizore vjen në pushtet, kafshët e tjera e gjejnë veten në […]

Ndeshja Shqiperi – Izrael Live

Shiko ndeshjen Shqiperi – Izrael. Live me koment shqip. Albania vs- Israel Ketu mund te shikoni ndeshjen e Shqiperise kunder Izraelit ne internet falas live me koment shqip Ndeshja e futbollit Shqiperi vs. Izrael luhet me date 12 Nentor 2016. Ju mund ta shikoni ndeshjen Shqiperi Izrael online live ne keto adresa interenti: Lnket per […]

Ndeshja Kosove – Ukraine Live

Shiko ndeshjen Kosove – Ukraine Live online Ndeshja e futbollit Kosove vs. Ukraine drejtpërdrejt nga interneti ne Rtsh dhe Rtk ose Supersport Kosova. Kosove – Ukraine me koment shqip online nga komjuteri dhe mobile Ne keto linke adresa interneti mund te shikoni ndeshjen midis Kosove dhe Ukraine live direkt. Kosove – Ukraine live Kosove vs. […]

shqiperi lichtenstein live

Ndeshja Shqiperi – Lichtenstein Live

Shiko ndeshjen Lichtenstein Shqiperi live me koment shqip. Lichtenstein vs. Albania Ketu mund te shikoni ndeshjen e Shqiperise kunder Lichtensteinit ne internet falas live me koment shqip Ndeshja e futbollit Shqiperi vs. Lichtenstein luhet me date 6 tetor 2016. Ju mund ta shikoni ndeshjen Shqiperi Lichtenstein online live ne keto adresa interenti: Lnket per Shqiperi […]

shqiperi spanje live

Ndeshja Shqiperi – Spanje Live

Shqiperi Spanje live Shiko Ndeshjen Shqiperi – Spanje Live Online. Ndeshja Shqiperi Spanje Live 09/10/2016 Ndeshja midis Shqiperise dhe Spanjes per eliminatoret e kampionatit boteror Rusi 2018. Shqiperi vs. Spanje 9 Tetor Ora 20:45 LIVE Transmetohet Drejteperdrejte nga Supersport dhe TVSH. Ku mund te shikoj ndeshjen Shqiperi – Spanje online ? Ndeshjen e futbollit Shqiperi […]

Ndeshja Shqiperi – Ukraine Live

Shiko Ndeshjen Shqiperi – Ukraine Live Online. Ndeshja miqesore Shqiperi Ukraine Live Kjo eshte dhe ndeshja e fundit para finaleve te Euro 2016. Shqiperi vs. Ukraine 3 Qeshor Ora 20:45 LIVE Transmetohet Drejteperdrejte nga Supersport dhe TVSH Ndeshjen e futbollit Shqiperi – Ukraine me koment shqip mund ta shikoni ketu ne keto adresa interneti pa […]

ndeshja austri vs. shqiperi live

Ndeshja Austri – Shqiperi Live Online

Shiko Ndeshjen Austri vs. Shqiperi Live Online Shiko Ndeshjen Austri – Shqiperi LIVE me koment ship Austri vs. Shqiperi 26 Mars LIVE Supersport dhe TVSH Ndeshjen e futbollit Austri – Shqiperi me koment shqip mund ta shikoni ketu ne keto adresa interneti Austri – Shqiperi Live Shiko Austri vs. Shqiperi live ketu Austri – Shqiperi […]

Filmi Shok (i plote)

Filmi shqiptar Shok – Filmi kosovar i nominuar per cmimin Oscar 2016. Filmi me metrazh te shkurter Shok eshte filmi i pare shqiptar i nominuar ndonjehere ne cmimet Oscar. Filmi Shok flet per nje ngjarje te vertete gjate luftes ne Kosove. Ketu mund te shikoni filmin Shok te plote. Filmi shok video Tag: filmi shok, filmi […]

Përvjetori i pavarsisë së shqipërisë

Përvjetori i pavarsisë së Shqipërisë Google uron shqiptareve me nje logo dedikuar Përvjetorit i pavarsisë së Shqipërisë. Përvjetori i pavarsisë së Shqipërisë