Emisioni i tij është padyshim një prej më të suksesshmëve të televizionit shqiptar. Por, së shpejti, moderatorin dhe aktorin e humorit Ermal Mamaqi do ta shihni në studion e një tjetër emisioni, ku ai do të jetë në rolin e të ftuarit.

Bëhet fjalë për emisionin e shumëpritur “Në kurthin e Piter Pan”, që pritet të nisë të hënën e ardhshme në ekranin e televizionit “Klan”.

Lajmin se Mamaqi do të jetë i ftuari i parë i spektaklit që do të ketë si protagonistë fëmijët e ka dhënë vetë moderatorja e emisionit, Alketa Vejsiu, e cila gjithashtu e ka uruar Mamaqin për lindjen e së bijës dhe ka ftuar prindërit t’i pyesin fëmijët për pyetjet që do t’i bënin.

“Ermal Mamaqi ftuar tek Peter Pan @nekurthinepiterpan Pyetjet tuaja do te lexohen ne program. Mos harroni; duhet te jene pyetjet e femijeve, jo te prinderve! Prandaj pyetini femijet cfare do te donit te dinit? Vendosni emrin e femijes prane pyetjes! Me te bukurat do ti lexojme ne program!
Komshiu im i mire u be baba per here te dyte sot! Beben e lindi Ami sot nje nga mamat me te embla, por gezimin e ndane te dy! Dhe Produksioni i #nekurthinepeterpan ju con bekimet per beben e re! Simboli i nje familje te lumtur dhe i nje dashurie te bukur…Fillojme te henen tjeter dt 19 mars ora 20.15 ne @rtvklan
Pyesni femijet se ata thone perla, dhe me shkruani emrin e vajzes dhe djalit qe ta citojme ju lutem! Pyetjet per Ermal Mamaqinnga femijet qe nuk vijne dot ne studio, shkruajini ketu dhe me te bukurat do ti lexojme.”-ka shkruar Vejsiu në postimin në Instagram.


xing.al

Comments

comments