Nuk ka fund dhimbja për tragjedinë e pak javëve më parë në aksin Shkodër-Velipojë.

Halla e 3 fëmijëve që humbën jetën në aksidentin tragjik të Velipojës nuk resht së postuari dhimbjen e saj të madhe në rrjetet sociale.

Halla e fëmijëve të mitur kësaj here ajo ka zgjedhur të kujtojë Noemin, vajzën 10 vjeçare, e cila humbi jetën pas luftës disa ditore me vdekjen.

Në fotografinë rrënqethëse e që i ka përlotur të gjithë shfaqet banka e 10-vjeçares e mbuluar me lule.

Noemi Preka u nda nga jeta tragjikisht bashkë me motrën, vëllain dhe të atin, pas një aksidenti të rëndë në Velipojë.

Comments

comments