Ndeshja Shqiperi – Izrael Live

shqiperi-izraelShiko ndeshjen Shqiperi – Izrael. Live me koment shqip. Albania vs- Israel

Ketu mund te shikoni ndeshjen e Shqiperise kunder Izraelit ne internet falas live me koment shqip

Ndeshja e futbollit Shqiperi vs. Izrael luhet me date 12 Nentor 2016. Ju mund ta shikoni ndeshjen Shqiperi Izrael online live ne keto adresa interenti:

Lnket per Shqiperi vs. Izrael Live

Shqiperi Izrael Live

Ndeshja Shqiperi Izrael

Shiko Shqiperi Izrael

Albania vs. Izrael

Mjafton te klinkoni ne nje nga keto linket dhe te zgjidhni kanalin e preferuar Sport 1,2,3,4 etj..

Ndeshja Shqiperi Izrael transmetohet ne koment shqip dhe gjuhe te tjera nga Tvsh (RTSH) dhe Supersport live.

Shikim te kendshem! Forca Shqiperia!!!

Advertisement

Leave a Comment

 

— required *

— required *