Ndeshja Shqiperi – Serbi Live Shqip

shqiperi - serbi liveShiko Ndeshjen Shqiperi – Serbi Live Online

Shqiperi vs. Serbi 8 Tetor Ora 20:45 LIVE Supersport dhe TVSH
Ndeshjen e futbollit Shqiperi – Serbi me koment shqip mund ta shikoni ketu ne keto adresa interneti

Shqiperi – Serbi Live

Shqiperi – Serbi me koment shqip live

Shiko Shqiperi – Serbi

Ndeshja Shqiperi – Serbi Live

Ndeshja Shqiperi – Serbi transmetohet nga Supersporti dhe TVSH me koment shqip si dhe me koment ne anglisht.

I urojme nje fitore te thelle skuadres tone te zemres!!!

shqiperi serbi live, ndeshja shqiperi serbi, shqiperi -serbi

Advertisement

4 Comments

  1. beho says:

    Go and get it done Albania.Beat the f ass of Serbia

  2. Elsa says:

    Shqeperi

Leave a Comment

 

— required *

— required *