shqiperi-armeniNdeshjen Shqiperi vs Armeni Live mund ta shikoni LIVE ne adresen tone te internetit.

Ndeshja Shqiperi – Armeni do te transmetohet live nga Supersporti dhe TVSH me koment shqip gjithashtu dhe ne internet.

Shqiperia dhe Armenia do te perballen per ndeshjen kualifikuese te EURO 2016. Te dyja skuadrat, si Shqiperia dhe Armenia do te luajne per nje rezultat pozitiv. Shpresojme per nje loje te bukur dhe pse jo ne nje fitore te skuadres tone te zemres Shqiperise kunder Armenise.

Ndeshjen Shqiperi – Armeni Live ketu

Shiko Shqiperi – Armeni Online

Shqiperi vs Armeni, Armeni vs Shqiperi, albania vs. armenia, albania-amernia, armenia albania live, shqiperi armeni live, shiko shqiperi armeni live, shiko armeni shqiperi live shiko ndeshjen Shqiperi – Armeni live online

Comments

comments