skenderbeu - crusaders liveNdeshja Skendereu Crusaders Live. Ndeshja e futbollit Skenderbeu vs. Crusaders Live online ne internet.

Skenderbeu dhe Crusaders do te perballen me njera tjetren per te kaluar turin e dyte kualifikues te kupes se kampioneve.

Ndeshjes e pare e UEFA Champions League Skenderbeu kunder irlandezo-verioreve te Crusaders luhet në datën 14 Korrik në stadiumin “Skënderbeu” të qytetit të Korçës.

Urojme qe shkuadra e Skenderbeut te dominoje mbi skuadren Crusaders duke bere krenar keshtu jo vetem tifozet e Skenderbeut, por te gjithe shqiptaret.

Ndiqeni live Skenderbeu – Crusaders drejtperdrejt nga Supersport Albania me koment shqip ose

Ne internet mund ta shikoni ndeshjen online Skenderbeu – Crusaders live ne adresen www.atdhe.al/sport ose www.atdheal.com

3 Comments

Leave a Reply

© 2017 Shiko Tv Shqip Live Online – Kanale shqiptare streaming, ndeshje, filma · Subscribe: RSS Twitter · Shiko.Tv designed by Shqiptari Online